מאדס פאלסוויג מספר על ההצלחה שהייתה לו בתביעה שהוגשה כנגד חבר מפלגה שלו שסירב לעבור בדיקת PCR בשדה התעופה של קופנהגן, אחרי 28 יום התביעה ביקשה זיכוי! לא ההגנה, לא השופט אלא התביעה. הטיעון העיקרי שלו היה שיש לנו את החוקה והאמנות הבינלאומיות והם מעל החוקים שנחתמים על ידי המלכה שלנו, והחוקים הם מעל ההכרזות או הצווים המנהליים. הכרזה הנוכחית אומרת: שאתם צריכים לאפשר לממשלה לדחוף לכם משהו לאף אם חומרים שהם מסרטנים וחומרים פוטנציאליים אחרים שהם שמים סביב הדברים הללו. אלו פעולות מאוד מאוד פולשניות וזה מסתכם בעינויים פיזיים ופסיכולוגיים והוא מכנה זאת אונס! אם כן הכרזה לא יכולה להיות מעל לחוקה וזאת הסיבה שההחלטה הזאת היא כל כך גדולה. ▪️הוא מעודד את כולם להתחיל פעולות של אי-ציות הוא קורא לכולם לקחת את הקנסות, לקחת אותם לבית משפט. ואם מאלצים אתכם לקבל את הזריקה או להוציא תו ירוק הוא מייעץ לדווח על מי שעושה כן למשטרה על ניסיון לרצח! ▪️הוא מחזיק בידו מסמך שלפיו הם מודים שהם מצפים לחסן את כולם ארבע פעמים בשנה. - World Conspiracy - 8200

בדנמרק אם מאלצים אתכם לקבל את הזריקה דווחו למשטרה על ניסיון לרצח

בדנמרק אם מאלצים אתכם לקבל את הזריקה דווחו למשטרה על ניסיון לרצח

9 months
161 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 2
Category:
Rating:
Description:

מאדס פאלסוויג מספר על ההצלחה שהייתה לו בתביעה שהוגשה כנגד חבר מפלגה שלו שסירב לעבור בדיקת PCR בשדה התעופה של קופנהגן, אחרי 28 יום התביעה ביקשה זיכוי! לא ההגנה, לא השופט אלא התביעה. הטיעון העיקרי שלו היה שיש לנו את החוקה והאמנות הבינלאומיות והם מעל החוקים שנחתמים על ידי המלכה שלנו, והחוקים הם מעל ההכרזות או הצווים המנהליים. הכרזה הנוכחית אומרת: שאתם צריכים לאפשר לממשלה לדחוף לכם משהו לאף אם חומרים שהם מסרטנים וחומרים פוטנציאליים אחרים שהם שמים סביב הדברים הללו. אלו פעולות מאוד מאוד פולשניות וזה מסתכם בעינויים פיזיים ופסיכולוגיים והוא מכנה זאת אונס!

 

אם כן הכרזה לא יכולה להיות מעל לחוקה וזאת הסיבה שההחלטה הזאת היא כל כך גדולה.

 

▪️הוא מעודד את כולם להתחיל פעולות של אי-ציות הוא קורא לכולם לקחת את הקנסות, לקחת אותם לבית משפט. ואם מאלצים אתכם לקבל את הזריקה או להוציא תו ירוק הוא מייעץ לדווח על מי שעושה כן למשטרה על ניסיון לרצח!

 

▪️הוא מחזיק בידו מסמך שלפיו הם מודים שהם מצפים לחסן את כולם ארבע פעמים בשנה.

Comments:

Comment
Up Next Autoplay