בסרטון חשוב זה (עם כתוביות בעברית) מציגה קייט סוג'אק, נָטוּרוֹפָּתִית וחוקרת מרוסיה, את הניסויים המדעיים הדרושים כדי להוכיח את קיומם של וירוסים ואת יכולתם לגרום למחלות. היא גם מראה שכבר מתחילת דרכה של הוירולוגיה, שיטות המחקר שננקטו על ידי הוירולוגים לא כללו ניסויי בקרה שהינם כלי חשוב להוכחת השערות מדעיות. הוידאו גם סוקר ניסויי בקרה שבוצעו לאחרונה על ידי דר סטפן לנקה ואשר מוכיחים כי בפועל התנאים הרעילים שנוצרו בניסויים הללו הם אלו שהובילו לניוון ומוות של תרביות התאים ולא וירוסים מחוללי מחלות. לתוצאות ניסויים אלו ישנה השלכה מרחיקת לכת לדרך בה אנחנו מבינים את מדע הרפואה בכלל ואת משבר הבריאות הנוכחי בפרט.   In this concise presentation, Ekaterina Sugak, a Russian naturopath and researcher explains in layman's terms the scientific experiments required to prove the existence of a virus and its ability to cause disease. She shows how since the very beginning, the discipline of virology did not base their claims on this scientific approach and did not conduct control experiments. Recent control experiments conducted by Dr Stefan Lanka demonstrate that it is in fact the toxic conditions created in these experiments that lead to cell death and not pathogenic viruses. This has far reaching implications for our understanding of medicine in general and the current health crisis in particular. - Health and Fitness - 7718

תפיסות מוטעות בנושא וירוסים - טבעם האמיתי של הוירוסים | Viral Misconceptions - The true nature of Viruses

תפיסות מוטעות בנושא וירוסים - טבעם האמיתי של הוירוסים | Viral Misconceptions - The true nature of Viruses

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
10 months
150 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 0
Category:
Description:
בסרטון חשוב זה (עם כתוביות בעברית) מציגה קייט סוג'אק, נָטוּרוֹפָּתִית וחוקרת מרוסיה, את הניסויים המדעיים הדרושים כדי להוכיח את קיומם של וירוסים ואת יכולתם לגרום למחלות. היא גם מראה שכבר מתחילת דרכה של הוירולוגיה, שיטות המחקר שננקטו על ידי הוירולוגים לא כללו ניסויי בקרה שהינם כלי חשוב להוכחת השערות מדעיות. הוידאו גם סוקר ניסויי בקרה שבוצעו לאחרונה על ידי ד"ר סטפן לנקה ואשר מוכיחים כי בפועל התנאים הרעילים שנוצרו בניסויים הללו הם אלו שהובילו לניוון ומוות של תרביות התאים ולא וירוסים מחוללי מחלות. לתוצאות ניסויים אלו ישנה השלכה מרחיקת לכת לדרך בה אנחנו מבינים את מדע הרפואה בכלל ואת משבר הבריאות הנוכחי בפרט.
 
 
In this concise presentation, Ekaterina Sugak, a Russian naturopath and researcher explains in layman's terms the scientific experiments required to prove the existence of a virus and its ability to cause disease. She shows how since the very beginning, the discipline of virology did not base their claims on this scientific approach and did not conduct control experiments. Recent control experiments conducted by Dr Stefan Lanka demonstrate that it is in fact the toxic conditions created in these experiments that lead to cell death and not pathogenic viruses. This has far reaching implications for our understanding of medicine in general and the current health crisis in particular.

Comments:

Comment
Up Next Autoplay