כשאני לא עוטה מסכה בציבור :א. אני רוצה שתדעו שאני מספיק משכילה כדי לדעת שמוליכים שולל את הציבור ועושים ממנו צחוק .ב. אני לא מפחדת מה״נגיף״ כי פשוט מאוד כשיש לי ״שפעת״ אני נחה כמה ימים בבית וזה עובר .ג. אני לא מרגישה ש״הממשלה שולטת בי״ אני יודעת שהיא ״שולטת בי״ ומנסה בכל הכח להשתלט לי על החיים , על הפרטיות שכבר אין לי, ועל כל הסביבה .ד. אם כולנו נתעורר מהר מאוד , נוכל לעצור את המשטר הדיקטטורי, והעולם יהיה מקום הרבה יותר טוב .ה. עטיית מסיכה היא מסוכנת וגורמת לבעיות רפואיות שונות כך לדעת רופאים רבים בכל העולם ואכן הופכת אותי למוחלשת וחלשה מפוחדת ומטופשת כפי שהם רוצים שאני אהיה .ו. ה״קורונה״ היא מלחמה פסיכולוגית מסוכנת שמאחוריה עומדת תוכנית זדונית ואיומה ועטיית מסיכה היא חלק מהתוכנית וחלק ממסע ההרתעה .ז. שאלו את עצמכם אם הייתם יכולים לעזור וביחד נגרום להם להתעורר ויפה שעה אחת קודם .קחו אחריות הועתק ופורסם , מי יעשה אותו דבר ?אתר WeAct.Live  פלטפורמה רב תחומית מרובת ענפים, המפגישה ומחברת בין אנשים, בין עולמות תוכן מגוונים בין יוזמות והגשמתן בפועל באנו לעשות יחד - חירות אמת אהבה - Corona News - 9431

מעלים את התדר עם שי דנון - בנימין ניתאי ממשיך בשלו!

מעלים את התדר עם שי דנון - בנימין ניתאי ממשיך בשלו!

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
7 months
205 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 1
Category:
Description:

כשאני לא עוטה מסכה בציבור :
א. אני רוצה שתדעו שאני מספיק משכילה כדי לדעת שמוליכים שולל את הציבור ועושים ממנו צחוק .
ב. אני לא מפחדת מה״נגיף״ כי פשוט מאוד כשיש לי ״שפעת״ אני נחה כמה ימים בבית וזה עובר .
ג. אני לא מרגישה ש״הממשלה שולטת בי״ אני יודעת שהיא ״שולטת בי״ ומנסה בכל הכח להשתלט לי על החיים , על הפרטיות שכבר אין לי, ועל כל הסביבה .
ד. אם כולנו נתעורר מהר מאוד , נוכל לעצור את המשטר הדיקטטורי, והעולם יהיה מקום הרבה יותר טוב .
ה. עטיית מסיכה היא מסוכנת וגורמת לבעיות רפואיות שונות כך לדעת רופאים רבים בכל העולם ואכן הופכת אותי למוחלשת וחלשה מפוחדת ומטופשת כפי שהם רוצים שאני אהיה .
ו. ה״קורונה״ היא מלחמה פסיכולוגית מסוכנת שמאחוריה עומדת תוכנית זדונית ואיומה ועטיית מסיכה היא חלק מהתוכנית וחלק ממסע ההרתעה .
ז. שאלו את עצמכם אם הייתם יכולים לעזור וביחד נגרום להם להתעורר ויפה שעה אחת קודם .
קחו אחריות הועתק ופורסם , מי יעשה אותו דבר ?

אתר WeAct.Live  פלטפורמה רב תחומית מרובת ענפים, המפגישה ומחברת בין אנשים, בין עולמות תוכן מגוונים בין יוזמות והגשמתן בפועל 

באנו לעשות יחד - חירות אמת אהבה

Comments:

Comment
Up Next Autoplay