כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הרג המוני במזרח פרק 3 (חלק א') כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הרג המוני במזרח פרק 3 (חלק א')

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שול...

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 year
159 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 1
Category:
Description:

 

מאה שנה חלפו מאז תפסה המפלגה הקומוניסטית את השלטון בבריה”מ. על פי נתונים שנאספו בידי הקונגרס האמריקני, משטרים קומוניסטיים היו אחראים למותם של לפחות 100 מיליון בני אדם. "הספר השחור של הקומוניזם" מפרט את היסטוריית הרציחות הזו.

מסמכים שהותרו לפרסום על ידי ממשלות של מדינות שהיו בעבר חברות בבריה"מ ומדינות מזרח אירופה, וכן דוחות רשמיים על הקורבנות של המערכות הפוליטיות הקומוניסטיות בסין ובצפון קוריאה, חשפו בפני הציבור תמונה ברורה של ההתמכרות לרצח של המפלגה הקומוניסטית.

הטוטליטריות הקומוניסטית מושווית לעתים קרובות לזו של הנאצים. אף על פי שניתן למצוא קווים מקבילים רבים, יש הבדל קריטי אחד, שלעתים קרובות מתעלמים ממנו: הנאצים שאפו לחסל את העם היהודי, ואילו המטרה של הקומוניזם היא היא לא רק טבח פיזי.

אנשים בעלי אמונה אינם תופסים את המוות הפיזי בתור המוות האמיתי של האדם, שכן הנשמה עולה לשמים או נולדת שוב במחזור גלגול הנשמות. המפלגה הקומוניסטית משתמשת בהרג כִּכְלי כדי לטמון את זרעי הטרור במוחם של האנשים, וכך היא מאלצת אותם לקבל את האידאולוגיה המרושעת שלה. באמצעות הרס המוסר, נשמות האנשים נידונות לגיהינום. המפלגה הקומוניסטית שואפת לא רק להרוס את הגוף הפיזי של האדם, אלא להרוס גם את נשמתו.

עקבו אחרינו ב-Telegram:

 

https://t.me/NTD_Hebrew

עקבו אחרינו ב-Rumble:

https://rumble.com/c/c-444024

לצפייה בתוכניות באנגלית: NTD

https://www.youtube.com/user/NTDTV

CHINA IN FOCUS

https://www.youtube.com/c/ChinainFocu...

 

 

Comments:

Comment